Biodroga MD anti-age procedūra

 

Procedūra rekomenduojama reikliai brandžiai odai.

Reikli, brandi oda atpažįstama pagal netaisyklingą ir susilpnėjusį bendrą tonusą, silpnėja epidermalinės/dermalinės jungties amplitudė veido kontūro praradimą ir bendrą veido reljefą. Epidermio sluoksniai vis labiau plonėja ir praranda gebėjimą surišti pakankamai vandens. Ląstelių metbolizmo procesas sulėtėja, atsiranda ryškūs senatvinio biologinio senėjimo ženklai.

Reiklios brandžios odos požymiai:

Pristabdykime senėjimą!

Šių dienų brandi oda nebūtinai turi atrodyti raukšlėta, pavargusi ir sena. Ji gali būti prižiūrėta ir patraukli, net jei atsiranda pirmieji senėjimo požymiai veide. Visų pirma brandžiai odai reikia tokių priežiūros produktų, kurie tikslingai veikia prieš elastingumo praradimą ir raukšlių susidarymą. Deja oda veikiama ne tik genetiškai įtakoto senėjimo, bet ir mūsų kasdienio gyvenimo įtempto non-stop ritmo. Psichinis bei fizinis stresas, netinkami gyvenimo įpročiai skatina ankstyvą odos senėjimą. Procedūra su Biodroga MD Anti Age produktais, sukurtais medicinos-dermatologijos pagrindu ir praturtintais tripeptidais, pastebimai stimuliuoja kalogeno ir elastino sintezę odoje. Šios procedūros dėka odai suteikiamas tvirtumas ir atkuriama struktūra.

Procedūros tikslas: Procedūros eiga: procedūros pradžioje oda nuvaloma naudojant Biodroga MD valantį pienelį ir tonizuojama Biodroga MD raminančiu losjonu. Atliekamas dvigubas pilingas naudojant Biodroga MD™ odą atjauninantį pilingą ir skaistinantį žele pilingą. Įvedamas veikliųjų medžiagų koncentratas – Biodroga MD Total Anti-Age serumas. Energijos aktyvatoriumi atliekamas akupresūrinis masažas. Atliekamas limfdrenažinis masažas. Šios procedūros metu kaip kaukė naudojamas gryno kolageno lapas. Natūralus 100% kolagenas pasižymi staigiu stangrinamuoju ir puikiu drėkinamuoju bei raminamuoju poveikiais. Tinka sausai, išsausėjusiai odai ir jautriai odai. Kolageno kaukė - lakštas - puiki gydomoji priemonė dehidruotai odai. Tai biologiškas produktas, sudėtyje nėra kvapniųjų medžiagų ir konservantų. Pasižymi šaldančiu r gaivinančiu poveikiu. Stangrina audinius, akivaizdžiai sušvelnėja raukšlės. Kaukės veiksmingumą sustiprina ant viršaus tepamas parafinas, sudarantis kokono efektą. Procedūros pabaigai naudojamas Biodroga MD Collagen Boost paakių kremas ir Biodroga MD Collagen Boost dieninis kremas veido kaklo ir dekolte sričiai.

Rezultatas: žymiai sušvelninamos raukšlės ir raukšlelės. Švelni ir tolygi oda. Oda atrodo stangri ir pailsėjusi.

90 min.
Kaina: 64€